PSG ofertë konkrete për Donnarumma, 50 milionë dhe një lojtar
PSG">PSG ofertë konkrete">konkrete për Donnarumma, 50 milionë dhe një lojtar
Leonardo me tu rikthyer në PSG">PSG ka filluar sulmin në ish-skuadrën e tij, Milan.

Braziliani kërkon që të transferoj ne "Parc des Princes' portierin e rosonerëve, Gianluigi Donnarumma.

Sipas Di Marzios, francezët kanë ofruar 50 milionë euro dhe shërbimet e portierit, Alphonse Areola.

Ky burim më tej raporton se negociatat janë duke vazhduar dhe mund të ketë një finalizim të marrëveshjes.

Milani mund të kërkoj që në vend të Areolas të futet një lojtar tjetër i PSG">PSG-së.
Shtuar më 27/06/2019, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori