PSG-Real, akord për Di Maria-n
Pëlqej
Ja një tjetër goditje e madhe e merkatos së verës dhe e Paris Saint Germain. Sipas asaj që shkruan e përditshmja katalanase "Sport", është arritur një akord mes Real Madrid dhe kampionëve të Francës për transferimin e Angel Di Maria.

Argjentinasi do të shkojë në Paris në formë huazimi me të drejtë blerjeje. Real Madrid do të marrë 10 milionë euro tani dhe 70 milionë të tjera pas një viti. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2014, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori