PSG-së i buzëqesh fati, më në fund dikush pranon ti bashkohet
Infosport + raporton se Pepe dhe Fabinho janë të vendosur të nënshkruajnë për PSG.

PSG i ka ofruar qendërmbrojtësit Pepe një marrëveshje dyvjeçare dhe Fabinhos një kontratë katër ose pesëvjeçare, duke paguar kampionionët e Ligës 1 plot 50 milion euro .

Zyrtatrizi i lojtarëve pritet të bëhet fillimin e java tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori