PSG shënon dy gola të shpejtë ndaj Monacos (VIDEO)


Pëlqej
PSG ka arritur të shënojë dy gola për 2 minutë ndaj Monacos në "Parc des Princes".

Goli i parë u shënua nga Lo Celso në minutën e 15'-të, ndërsa në minutën e 17'-të ishte sulmuesi Edinson Cavani që dyfishoi rezultatin.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 20'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori