PSG u eleminua nga Champions, por Rabiot feston në party (VIDEO)
PSG-ja u mposht 1-3 dje në shtëpi nga Manchester United duke duke i dhënë lamtumirë Ligës se Kampioneve, shkruan Albeu.com.

Por francezi Adrien Rabiot duket sikur nuk i intereson fare skuadra e tij duke festuar në një klab nate.

“Sport Bible”, sjell disa pamje që kanë qarkulluar në rrjet dhe kanë sjellë një reagim të ashpër të tifozëve parizien.

Ndërkohë Rabiot është i pezulluar nga klubi francez, teksa refuzoi rinovimin e kontratës me klubin dhe tashmë në fund të sezonit ai me shumë mundësi do të largohet me paramtra zero.

Ne media thuhet si ai ka arritur akordin me Barcelonën por ende nuk ka asgjë konkrete deri më tani. /albeu.com/Shtuar më 07/03/2019, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori