PSG vendos çmimin për anësorin Guedes
Pëlqej
PSG ka rritur çmimin për mesfushorin portugez, Goncalo Guedes.

Skuadra franceze, PSG është e gatshme që të shes portugezin Goncalo Guedes, i cili po shkëlqen te skuadra e Sevillas.

Fillimisht thuhej se ai mund të largohej për 40 milionë euro, por tashmë kjo shifër pothuajse është dyfishuar, pasi PSG kërkon 70 milionë euro për portugezin.

Mbetet të shihet se pas kësaj rritje nëse sërish skuadrat si Real Madrid, Manchester United dhe Arsenal të jenë të interesuara për të. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 00:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori