PSV befason Interin

PSV ka befasuar interin duke shënuar një super gol në minutën e 26 me anë të Rosario.

Zikaltërit duhet të fitojnë patjetër këtë ndeshje pas edhe Tottenham po humbet 0-2 me Barcelonën dhe fitoja do i vinte në pozita komode për tu kualifikuar.

Shtuar më 03/10/2018, ora 21:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori