10 uniformat më të shëmtuara për vitin 2020, nuk shpëton e Juves dhe Realit (FOTO LAJM)

Viti 2020 mund të thuhet se ishte më plotë befasi dhe kjo tashmë është e ditur se kishte nga ato të pakëndshmet.

Shpërthimi i Covid-19 në fillim të vitit, bëri që të ndryshojnë shumë gjëra, duke mos lejuar klubet që të luajnë futboll për më shumë se tre muaj.

disa nga klubet e mëdha, por edhe nga ato më të vogla, kanë lënë shumë për të dëshiruar me dizajnin e tyre.

Tifozët kanë mbetur tejet të dëshpëruar nga ajo çfarë kanë parë, pasi kanë thënë se ngjyrat nuk e përfaqësojnë historikun e klubit.

Më lart shikoni dhjetë fanellat më të shëmtuara për vitin 2020:
Shtuar më 16/12/2020, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori