Publikohen fanellat e reja të Real Madridit (FOTO LAJM)

Real">Real">Real">Real Madridi do të ketë fanella si zakonisht të bardha, por detajet e tjera në fanellë do të jenë plotësisht ndryshe nga që kemi pare deri me tani.

"Footy Headlines" raporton se fanella e bardhë do të jetë e zbukuruar me disa vija vertikale të bardha e të shkëlqyeshme në fanellë.

Ndërsa, jakat e fanellës do të jenë të zbukurua me ngjyrë ari, njëjtë si logoja e klubit dhe e kompanisë sponsorizuese, "Adidas".
Shtuar më 21/04/2019, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori