Publikohen formacionet zyrtare, Barça pa yllin e saj
Real Madrid dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare para El Clasicos, e cila do të zhvillohet në Santiago Bernabeu, duke filluar nga ora 18:15, ndeshje kjo e vlefshme për javën e dymbëdhjetë në La Liga.

Lionel Messi nuk ka mundur që ta nis ndeshjen nga minuta e parë, por do të jetë i gatshëm për të hyrë në fushë në pjesën e dytë.
Real Madrid: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Modric, Isco; Bale, Cristiano, Jesé.

Barcelona: Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba; Rakitic, Busquets, Iniesta, Sergi Roberto; Suarez Neymar
Shtuar më 21/11/2015, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori