Publikohen formacionet zyrtare, Vllaznia-Tirana
Janë publikuar formacionet në sfidën mes Vllaznisë dhe Tiranës e vlefshme për javën e 21-të në Kategorinë Superiore.

Klasikja e futbollist shqiptar është përballje tepër interesante që ka dhuruar gjithmonë emocion si në fushë, ashtu edhe në shkallët e stadiumit.


Bardheblutë e Emanuel Egbosë, janë duke kaluar një moment fantastik, teksa kanë arritur 6 fitore radhazi në kampionat, teksa do të tentojnë të 7-të.

Të dy trajnerët, kanë hedhur në fushë lojtarët më të mirë që kanë në dispozicion.

Formacionet zyrtare:

Vllazna: Sherri, Gligorov, Adili, Malota, Marku, Gurishta, Ramadani, Hygor, Lika, Shtubina, Silvio Junior.

Tirana: Lika, Doka, Muça, Vangjeli, Hoxhallari, Batha, Çelhaka, Torasa, Kobina, Kale, Ngo.
Shtuar më 07/02/2020, ora 17:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori