Publikohet letra e Di Maria-s: Nuk doja të ikja nga Reali
Pëlqej
Në një letër të publikuar nga e përditshmja spanjolle "Marca", Angel Di Maria shprehet se "nuk e ka kërkuar kurrë largimin nga Real Madrid". Argjentinasi, që kaloi te Manchester United për shifrën rekord të 75 milionë eurove, përshëndet tifozët "Los Blancos" "që i kanë qëndruar afër këto 4 vjet".

"Kontribuova në suksesin e Champions-it të dhjetë, më pas shkova në Botëror dhe kam pritur, por klubi nuk u bë i gjallë. Janë thënë gënjeshtra për mua: nuk ka kërkuar të iki nga Real Madrid", shkruan ndër të tjera Angel Di Maria. /albeu.com/

Shtuar më 27/08/2014, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori