Pushimet pafat për Milot Rashicën (FOTO LAJM)

Pas një sezoni fantastik me Werder Bremen dhe Kosovën, Milot Rashica po shijon pushimet në Maldive së bashku me të fejuarën e tij.

Por gjatë gjithë ditëve sa ka qëndruar në pushime koha ka qenë e vranët dhe ka munguar dielli.

Kjo ia ka prishur paksa pushimet yllit kosovar.
Shtuar më 20/06/2019, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori