Puthja që po bën xhiron e rrjetit, çfarë ndodhi mes dy lojtarëve të kampionatit anglez (VIDEO)


Një episod i pazakontë ka ndodhur në ndeshjen e kampionatit anglez mes Burnley-Cardiff City.

Në nerva e sipër gjakrat janë ndezur mes Ashley Barnes dhe Joe Bennett të cilët u pëprlasën fizikisht me njëri tjetrin.

Por ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim ku këto përplasje përfundojnë me shtyrje e deri në kartona të kuq, Joe Bennet bëri një gjets të pazakontë dhe puthi kundërshtarin në hundë.

Për më tepër, ju lëmë të shihni pamjet epike të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2019, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori