Puthje pasionante mes Messit e Ronaldos para “El Clasicos” (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tre ditë para El Clasicos, artisti Tvboy, ka bërë një pikturë interesante, e cila që po bën xhiron e botës.

Bëhet fjalë për Leo Messin e Cristiano Ronaldon, ku artisti Tvboy, i ka paraqitur ata duke u puthur, para “El Clasicos” mes Real Madridit dhe Barcelonës që zhvillohet të dielën.

“Dashuria është e verbër”, është titulluar kjo pikturë që është bërë hit në internet. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2017, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori