Putin: Futbolli i bashkon të gjithë
Pëlqej
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka folur në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës, ku ndeshja e parë po zhvillohet mes Rusisë dhee Arabisë Saudite, e vlefshme për Grupin A.

“Shpresoj të gjithë të keni një eksperiencë të paharrueshme. Kemi hapur dyert e vendit tonë dhe zemrat gjithë botës”, tha Putini.

“Ky është sporti më i mirë në botë që na bashkongjithëve”, shtoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori