Putin me dorë të hekurt ndaj dy futbollistëve
mamaev545
Dy futbollistët që militonin në kampionatin rus, Aleksandr Kokorin dhe Pavel Mamaev rrezikojnë plot 7 vite burg. Ata goditën me grushte dhe karrike një funksionar të Ministrisë së Tregtisë ruse.

Ndryshe nga Kokorin, Mamaev u arratis e më pas u dorëzua në komisaritat. Ata do të qëndojnë në burg për dy muaj pasi cilësohen si njerëz të rrezikshëm e më pas do të jepet vendimi përfundimtar për masën e ndëshkimit që me shumë mundësi do të jetë 7 vite burg.

Të dy lojtarët ishin mjaft cilësor, por që e shpërdoruan talentin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori