"Qëndroni në shtëpi", tingëllon ndryshe kur e thotë ish e dashura joshëse e Balotelit (FOTO LAJM)

Apeli për të qëndruar në shtëpi nga njerëzit publik është shumë i zakonshëm në këto ditë të vështira që po kalon bota prej pandemisë koronavirus.

Ky apelim merr një tjetër vlerë kur del nga goja e një bukurosheje si Fani Neguesha, partnerja e Mario Leminas, ish-mesfushorit të Juventusit, që më parë ka pasur një lidhje dhe me sulmuesin italian Mario Baloteli.

"Qëndronishtëpi", shkruan 29 vjeçarja belge tepër seksi në Instagram, krahas një fotoje ku duket mjaft provokuese me rroba banjo ngjyrë bojqiell.

Shtuar më 15/05/2020, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori