Qeni bomber, supergol me kokë (VIDEO)
Mos thoni po të doni pas kësaj videoje se qeni është miku më i mirë i njeriut. Po bën xhiron e botës videoja e mësipërme ku një qen arrin të shënojë me kokë pas një asisti të "shokut" të skuadrës.

Goli është i pavullnetshëm, por e rëndësishme është se arriti të shënojë dhe mbi të gjitha nuk feston aspak. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori