Qeni i Luis Hamilton fiton 700 euro në ditë
Është i racës bulldog dhe quhet Roscoe. bëhet fjalë për qenin e kampionit të botës në Formula 1, Lewis hamilton që është shbndërruar në një yll të spektaklit të kafshëve.


Në fakt Roscoe është pjesë e një agjencie marketingu për kafshët duke u bërë shpesh protagonist në fushatat publicitare nga të cilat rezulton se fiton 700 Euro në ditë.

Vetë Leësis Hamilton e ka konfirmuar këtë përfitim financiar të mikut të tij nga sesionet e reklamave, ndërkohë që nuk rresht që publikuari imazhet e tij në rrjetin social Instagram.

Shtuar më 19/01/2019, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori