Qeni tenton ta zhvesh, e dashura e Martinez tërbon fansat me video nga shtrati
E dashura e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, Agustina Gandolfo numëron mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Agustina është një modele shumë e pëlqyer dhe nuk nguron që fotot e saj ti postojë në Instagram.

Së funmdi ajo ka psotuar një video tepër provokuese nga shtrati, ku tregon të pasmet e kolme dhe qenin e saj që mundohej ta zhvishte.

Kjo video ka marrë shumë reagime, ku ndjekësit i kanë shpërndarë videon dhe komplimentonin për format e saj bombastike./albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori