Qeshni me lot! Tifozi i Brazilit mban në fanellë numrin 69-të dhe e quan Mast... (FOTO LAJM)

Kampionati Botëror, është eventi më i madh futbollistik, i cili duke filluar nga sot, do të mbajë të mbërthyer para ekranit dhe në stadiume, më shumë se 1 miliardë njerëz në të gjithë botën.

Por futbolldashësit përveç emocioneve, kanë gjetur edhe mënyra se si të na e bëjnë më tërheqë këtë Kupë Bote. NË rrjet qarkullon një bluzë e Brazilit e cila mbahet veshur nga një tifoz, i cili mban në shpatulla numrin 69-të me emrin....
Shtuar më 14/06/2018, ora 21:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori