Qetësohen bardhezinjtë, Ronaldo luan që në minutat e para
Cristiano Ronaldo mungoi në dy miqësoret e zhvilluara nga klubi i Juventus, për shkak se kishte shqetësime muskulore.

Por tashmë portugezi e ka lënë pas atë dëmtimin dhe do t’i bashkohet grupit në stërvitje.

Pas Hazardit një tjetër lojtarë dëmtohet te skuadra e Realit
Juventusi do të luaj me Parmën dhe për atë ndeshje do të llogaris dhe shërbimet e “yllit” portugez.
Shtuar më 20/08/2019, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori