Qeveria angleze më vendim të ri, ja kur pritet të lejohen tifozët në stadiume
Kur kanë kaluar më shumë se 2 muaj që nga fillimi i sezonit në Premier League, Qeveria është duke shqyrtuar seriozisht që të lejojë praninë e tifozëve.

"Telegraph", shkruan se Qeveria po mendon të hapë dyert e stadiumeve në fund të këtij viti.

Skuadrat në Angli, sidomos ato të League 1 dhe League 2 kanë pasur humbje të mëdha, pasi dihet se të ardhurat kryesore i kanë nga shitja e biletave.
Shtuar më 17/11/2020, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori