Quagliarella i bën vetes një "Maserati Granturismo"
Fabio Quagliarella i ka dhuruar vetes një lodër të bukur këtë javë, si modeli i ri i GranTurismo S të makinave Maserati. Sulmuesi i Juventus, shumë pranë rikthimit ka menduar ti bëjë dhuratë vetes.

Pas dëmtimit ka preferuar që ta tërheqë personalisht makinën luksoze, në fabrikën në Modena.

Quagliarella është i dëmtuar prej disa javësh dhe ndodhet larg fushave të futbollit. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2011, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori