Quhet "Africa I", njihuni nga brenda me super jahtin e CR7 që të lë pa fjalë (FOTO LAJM)

Është quajtur "Afrika I" dhe është 47 metra i gjatë, ka gjashtë dhoma gjumi dhe mund të strehojë dymbëdhjetë njerëz brenda, shkruan Albeu.com.

Ky është super jahti me të cilin Cristiano Ronaldo, së bashku me të fejuarën e tij Georgina Rodriguez, po kalon pushimet në Montecarlo. Por sa kushton ta mbash këtë jaht? Plot 200 mijë euro në javë.

Për më shumë shfletoni galerinë me fotot e siguruara ekskluzive nga "SportMediaset". /albeu.com/


Shtuar më 25/06/2019, ora 19:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori