Rabiot dhe Ramsey dy objektivat e Juventusit për janarin

Juventus është shumë vigjilente për merkaton e janarit por po studion strategjitë për merkaton e verës së ardhshme ku duket sa vënë në shënjestër dy goditje të mëdha me parametër zero.

Janë dy lojtarë shumë të rëndësishëm si Adrien Rabiot dhe Aaron Ramsey të cilët janë në muajt e fundit të aventurës së tyre me Paris Saint Germain dhe Arsenal dhe Paratici ka nisur punën për të arritur një akord me lojtarët.

Nuk do të jetë një sfidë e lehtë pasi të dy këta emra kanë oferta të rëndësishme nga klubet më të mëdha të Europës duke qenë se nuk paguhet asgjë për kartonin e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 30/11/2018, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori