Radha e Lewandowskit për të dërguar topin në rrjetë (VIDEO)

Bayerni duket se e ka marrë përpara Frankfurtin. Pas dy golave në pjesën e parë, më të filluar e dyta është Leëandoëski ai që shënon golin e tretë për Bayernin dhe të parin personal.

Miqtë kanë ngushtuar rezultatin 6 minuta më pas me Hinteregger. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2020, ora 19:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori