Radja Nainggolan debuton me gol për Interin (VIDEO)

Interi ka kalaur në eprësi ndaj Bolognas në "Stadio Renato Dall'Ara".

Ai që ka shënuar është Nainggolan që ka debutuar me gol për zikaltërit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori