Rafa Benitez kërkon "fatziun" e Arsenalit
Pëlqej
Benitez dëshiron të nënshkuajë me Jack Wilshere.

Tekniku i Neëcastle, Rafa Benitez vazhdon të kërkojë përforcime për ekipin e tij dhe sipas The Sun, trajneri ka vënë sytë tek Jack Wilshere, një lojtar që do të jetë i gatshëm të largohet nga Arsenali. Lojtari ka një "magji" që e ndjek nga pas që janë dëmtimet, përcjell Albeu.com.

Ai dhe sezonin e kaluar u transferua larg Arsenalit por sërish u dëmtua për 5 muaj. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori