Rafael Nadal mposht Djokovicn dhe kalon në finale të Romës
Rafael Nadal ka dalë triumfues në një gjysmëfinale magjepsëse të Roma Masters kundër rivalit të tij, Novak Djokovicit.

Spanjolli Rafael Nadal fitoi në dy sete ndaj serbit Novak Djokovic 7-6 (7-4), 6-3 në Romë.

Ky ishte takimi i 51-të mes tyre, dhe i pari që prej fitores së spanjollit kundër serbit në maj të vitit 2017. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2018, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori