Rafinha përfundon sezonin, do të operohet
Një lajm i keq vjen për Barcelonën. Klubi blaugran përmes një njoftimi zyrtar ka njoftuar se Rafinha ka përfunduar dhe se braziliani tashmë do ti nënshtrohet operacionit. Rafinha u aktivizuapjesën e dytë ndaj Atletico Madrid, edhe pse i dëmtuar ai vazhdoi sfidën deri në fund. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2018, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori