Raiffeisen- Superliga e Kosoves, rezultatet
Albeu.com
Jane zhvilluar ndeshjet ne Raiffeisen Superligen e Republikes se Kosoves. Kane fituar bindshem Trepça ’89 dhe Gjilani. Fiton edhe Prishtina si mysafir i Hysit me rezultat 0-1.Ja rezultatet:

Trepça ’89-Ferizaj 3:1
Kosova (V)-Drita 0:0
Flamurtari-Drenica 1:0
Besiana-Vëllaznimi 1:2
Besa-Istogu 2:1
Hysi-Prishtina 0:1
Ulpiana-2. Korriku 1:0
Gjilani-Trepça 3:0
Shtuar më 06/10/2008, ora 05:29
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori