Raiffeisen- Superliga e Kosoves, rezultatet
Albeu.com
Ja rezultatet e plota te kesaj jave ne Raiffeisen- Superligen e Kosoves. Me shume gola jane shenuar ne ndeshjet Vëllaznimi-Flamurtari, 9 gola dhe ne ndeshjen Drenica-Kosova, 6 gola.Ferizaj-Gjilani 2:0
Trepça-Ulpiana 2:1
2 Korriku-Hysi 3:2
Prishtina-Besa 2:0
Istogu-Besiana 2:0
Vëllaznimi-Flamurtari 5:2
Drenica-Kosova (V) 4:2
Drita-Trepça 0:0
Shtuar më 02/10/2008, ora 18:31
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori