Raineri ende nuk ka vendosur për rinovimin
Claudio Ranieri ka deklaruar se nuk është koha e duhur për të folur rreth kontratës së re.

Edhe pse ka edhe tre vite kontratë me Leicesterin, drejtuesit e klubit kërkojnë të zgjasin bashkëpunimin me trajnerin italian.

"Jam i përqendruar te sfida e radhës me Newcastle. Kam marrëdhënie te shkëlqyera me drejtuesit dhe nuk është koha që te diskutojmë tani".

Raineri shihet edhe si pasues i Contes te Kombëtarafja italiane.
Shtuar më 13/03/2016, ora 09:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori