Raiola: Gati shkëmbimi Kasami-Emanuelson
Menaxheri i njohur, Mino Raiola, duket se së fundmi listës së gjatë të lojtarëve që asiston do t’i shtojë edhe emrin e mesfushorit holandez, Urby Emanuelson. Lojtari i Milanit u huazua tek Fulhami nga kuqezinjtë gjatë merkatos dimërore dhe duket se lojtari po punon për të qëndruar gjatë në Angli.

Hollandezi në fund të sezonit mund të shkëmbehet me Pajtim Kasamin, i cili asistohet nga Raiola. /albeu.com/Shtuar më 09/02/2013, ora 18:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori