Raiola hap ankandin për Pogban, dëshiron gjetjen e klubit të ri për francezin
Mino Raiola po kërkon klubin e ri për Paul Pogba.

Sipas asaj që raporton The Mirror, qëndrimi i Raiolas e ka zemëruar trajnerin e United, Jose Mourinho, i cili ka në ekip shumë lojtarë të cilët përfaqësohen ky agjent.

Sipas po të njëjtit burim,Pogba është i apur për të dyja mundësitë. Një largim dhe një qëndrim janë të dyja të pranueshme nga francezi, kjo pasi qendra e spekullimeve për tu larguar mbetet Real Madrid./slbeu.com/

Shtuar më 18/03/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori