Raiola njofton Realin dhe Unitedin për të ardhmen e Kluivert
Super agjenti Mino Raiola, ka thënë se Justin Kluivert është shumë pranë rinovimit të kontratës së re me Ajaxin.

Manchester United dhe Real Madrid javë interesuar për supertalentin në javët e fundit.

“Bisedimet janë duke shkuar shumë mirë, por jam i detyruar që ta mbajë situatën në kontroll me qetësi”.

“Justin është djalosh i Ajaxit, me zemër të madhe të Ajaxit dhe ai preferon të qëndroj”.

“Ka shumë interesim për të nga klubet e mëdha”.

“Duhet t’i marrim seriozisht këto oferta, pasi jemi duke biseduar për njërin nga talentët më të mëdha në botë”, ka thënë Raiola për De Telegraaf./albeu.com/
Shtuar më 28/02/2018, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori