Raiola tentoi që ta transferonte Icardin tek Manchester United
Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndërronte agjentët.

Kapiteni i klubit italian ka agjent gruan e tij, Wandan, dhe tashmë ka filluar bisedimet për rinovim e kontratës.

Sipas Corriere dello Sport, agjenti Raiola dëshirontetransferonte atë te Manchesteri dhe kishte një ofertë në tavolinë nga Djajtë e Kuq.

Por, Raiola gjithashtu dëshirontebëhej agjent i argjentinasit, por Icardi e refuzoi këtë duke thënë se në planet e tij është vetëm Wanda.

Sipas Corriere dello Sport, agjenti Raiola dëshirontetransferonte atë te Manchesteri dhe kishte një ofertë në tavolinë nga Djajtë e Kuq.

Por, Raiola gjithashtu dëshirontebëhej agjent i argjentinasit, por Icardi e refuzoi këtë duke thënë se në planet e tij është vetëm Wanda. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 20:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori