Raiola u mundua t'ia largonte nga koka Wandan Icardit, por nuk ia doli
Sipas Corriere dello Sport, Raiola tentoi ta transferonte Icardin te Manchesteri, ai gjithashtu dëshironte të bëhej dhe vetë agjent i sulmuesit argjentinas.

Icardi e refuzoi këtë duke thënë se në planet e tij është vetëm Wanda. Por nuk dihet nëse u bë pishman pasi dhe me Wandan ai u nda. Klauzola aktuale e Icardit është rreth 100 milionë euro.

Icardi nuk dihet nëse e ka pëlqyer dhe menduar transferimin tek United pasi në kokën e tij ka qenë vetëm trensferimi tek Realii Madridit. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori