Rama tallet keq me Bashën pas kualifikimit të Juves (FOTO)

Pëlqej
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot ka publikuar një tjetër fotomontazh ironik ndaj kreut të Opozitës, Lulzim Basha në lidhje me "Çadrën e Lirisë".

A i ka shpërndarë një fotot në lidhje me sfidën e zhvilluar mbrëmë mes Barcelonës dhe Juventusit, duke ironizuar protestën e Opozitës në çadër.

"Të thash që duhet të futeshim në çadër", shkruhet në fotomontazhin ku janë Suarez dhe Basha në dialogun imagjinar.

Kujtojmë që Juventusi mbrëmë siguroi kualifikimin ndaj Barcelonës pas fitores së ndeshjes së parë 3-0. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2017, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori