Rama zbardh axhendën e kuqezinjve
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka zbardhur dhe axhendën e futbollistëve të Kombëtares sonë për ditën e sotme, pritjen në Kryeministri dhe festën në sheshin "Nënë Tereza".

"Heronjtë e Kombëtares zbresin sot në Rinas në orën 12.40

Autobusi i Kombëtares mbërrin në Kryeministri rreth orës 13.30

Kombëtarja ndalet tek Sheshi Nënë Tereza rreth orës 14.30

Le t'u dhurojmë mikpritjen e merituar me diçka kuqezi në trup apo në duar". /A lbeu.com/
Shtuar më 12/10/2015, ora 11:35
Shqiptar me zemer
e Hënë 12 Tetor 2015, Ora 11:38
Ismail Ballist Morina
Besnik K
e Hënë 12 Tetor 2015, Ora 11:49
Ky idioti nuk le vend pa fut hunde. Ik o psikopat meru ca të takon. Per ate që të kane zgjedh shqiptaret kryeministër. Idiot
Shqiptar me zemer
e Hënë 12 Tetor 2015, Ora 12:12
Ki idiot di veq heroit e shqipris ti burgose
Ky nuk mundet pa genjeshtra
e Hënë 12 Tetor 2015, Ora 14:11
Kryeminister koti, nuk eshte i vertete orari qe ka bere...edhe nje genjeshter me shume. Aeshte ky gazetar-moderator a eshte kryeminister.
forza albania
e Hënë 12 Tetor 2015, Ora 17:52
Un nuk kuptoj kèt idiot minister pse e ka fut né burg ballistin , nése vret 1 shqipetar njè Sèrb né Gjermani apo Itali, rezikon burg prej 12 -15 vjet. Kurse ky heroj jone Ballist Morina, rezikon prej 7 -15 vjet burg, po ty mor idiot minister a ke do pak moral si shqiptar, ky as vrau askend, as qè beni ndonje dam, thjesht e gezoj çdo shqiptare me at dronin dhe fal atij fituam 3 piket.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori