Rami e dëmtoi, Mbappe: Lëreni të qetë

Tifozët franceze kanë qenë shumë të trishtuar pasditen e sotme pas atij lajmi se Mbappe u dëmtua në stërvitje nga shoku i tij i skuadrës Adil Rami.

Nuk u desh shumë kohë dhe mbrojtësi francëz u bë personi më negativ i momentit ne Francë. Megjithatë të gjithë tifozat mund të marrin frymë lirisht pasi Kylian Mbappe duket se nuk ka pësuar dëmtim serioz.

Ka qenë vetë 19-vjecari i cili me anë të një postimi ne rrjetin social “Twitter” ka qetësuar tifozët duke thënë se është mirë dhe kërkon që ta lënë të qetë shokun e tij të skuadrës. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori