Ramos: E dinimin se do të ishte ndeshje e vështirë, por treguam urinë për fitore
Pëlqej
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka folur pas finales së Champions Leagues.

Ramos ka thënë se skuadra e tij e dinte se do të ishte ndeshje e vështirë ndaj Liverpoolit, por treguan urinë dhe dëshirën për të vazhduar me fitore.

“Ne e dinim se do të ishte një ndeshje e vështirë”, ka thënë fillimisht Ramos pas ndeshjes finale.

“Kjo skuadër [Reali] ka treguar urinë dhe dëshirën e saj për të vazhduar të fitojë”.

“Ne jemi një skuadër legjendare tani. Gjithashtu luajmë lojën tonë!”, përfundoi kapiteni i Realit. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 23:45
Alban
e Dielë 27 Maj 2018, Ora 00:16
Ti je idiot dhe loj te felliqur, nuk luan fer play.
tetova
e Dielë 27 Maj 2018, Ora 02:44
Ti je racist dhe e kërkon që të të thyhen të dy këmbët....
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori