Ramos e quajti injorant, shikoni reagimin e Griezmannit
Sergio Ramos e quajti përpara pak ditësh injorant Griezmanin. E gjitha kjo për sa i përket deklaratës së tij se ndodhej në një nivel me Messin dhe Ronaldon.

Francezi deklaronte se ishte i zhgënjyer që nuk ishte përfshirë nga FIFA në treshen më të mirë të futbollistëve, edhe pse fitoi kampionatin botëror. Megjithatë, ai ruan një përgjigje me klas për Ramosin.

“Ai është një shembull për fëmijët dhe një qëndërmbrotjësi i madh. Për mua kjo është një lojë dhe më pëlqen të bëj shaka me shokët. Ndanjëherë unë ngacmoj dhe ky ishte një ngacmim.” përfundoi francezi.
Shtuar më 30/09/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori