E FUNDIT/ Kallëzohet në prokurori Erion Veliaj
Ramos feston me familjen për fitimin e Champions Leagues
Pëlqej
Kapiteni i Real Madritit, Sergio Ramos ngriti dje trofeun e UEFA Champions Leagues në Kiev.

Ai ka përjetuar dje një prej netëve që do e mbajë mend për një kohë të gjatë. Përveç festës i rrethuar me shokët e tij, me Sergio Ramos ka qenë edhe Pilar Rubio dhe fëmijët e tij për të e mbështetur në këtë ditë kaq të veçantë.

Marco dhe Sergio Jr kanë vrapuar drejt babait të tyre për të i dhënë një përqafim të fortë pas fitorës. Të tre u përqafuan me një përqafim që pa dyshim Sergio nuk do e harrojë kurrë. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori