E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Ramos futet në historinë e La Ligas në ndeshjen kundër Sevillas
Reali i Madridit humbi 3-2 kundër Sevillas dhe autori kryesor i ndeshjes ishte Sergio Ramos.

Asnjë lojtar në histori të La Ligës nuk ka humbur penalti në një ndeshje, ka shënuar autogol dhe pastaj ka shënuar një penalti tjetër. Ky është i pari dhe ai është Sergio Ramos.

Kapiteni zhvilloi një ndeshje me volum të lartë, por me rezultate pozitive në të dyja krahët. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2018, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori