Ramos komenton miqësinë me Ronaldon
Sergio Ramos thotë se ai mbetet në kontakt me Cristiano Ronaldo çdo dy apo tre ditë. E ardhmja e Ronaldos në Real Madrid mbetet në ajër pas pretendimeve të hershme këtë verë se ai dëshiron të largohet nga Spanja.

Ronaldo do të kthehet në trajnimin para sezonit me Realin më vonë këtë muaj, ku ai pritet të diskutojë më tej problemet e tij. 32-vjeçari u la i zemëruar pasi u akuzua për evazion fiskal dhe raporton muajin e kaluar dhe sugjeroi që ai donte të dilte nga klubi, përcjell Albeu.com.

Dhe shoku i ekipit Ramos këmbëngul se ai po i flet me të rregullisht. Duke folur për Marca, Ramos tha: "Epo, marrëdhënia ime me të është shumë e mirë dhe ne jemi praktikisht në kontakt çdo dy ose tre ditë, kështu që në këtë kuptim jam shumë i qetë" tha ai duke qenë i qetë rreth spekullimeve për një largim të mundshëm të yllit të Realit të Madridit. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2017, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori