Ramos në telashe, godet reporteren
Pëlqej
Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, duket se ka probleme serioze. Ai ka goditur me shuplakë një femër, e cila po fotografonte atë dhe nënën e tij.

Ramos i thoshte gazetares të mos e fotografonte dhe të fshinte foton, por ajo nuk e dëgjoi, ndërsa ky i fundit filloi ta kërcënonte se do të i thyente aparatin fotografik.

Reporterja thuhet se e ka denoncuar Ramos për goditjen që i ka bërë. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori