Ramos: Nuk dua të flas më për Casillas
Pëlqej
I intervistuar nga shtypi spanjoll pas fitores 5-1 ndaj Baselit në ndeshjen e parë të Champions League, mbrojtësi i Real Madrid Sergio Ramos ka dashur të flasë edhe një herë për kapitenin dhe portierin e skuadrës Iker Casillas.

"Nuk dua të flas më për portierin. Këtu jemi të gjithë të ekspozuar ndaj gjykimit të publikut, janë ata që na vlerësojnë. Unë si madrilen dhe shok i Ikerit jam njeriu jo i duhur për të kritikuar rendimentin e tij mbi të gjitha pas asaj që përfaqëson për ne", është shprehur Ramos. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2014, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori